خانه / نمایش سریع / به مناسبت سالگرد حادثه 11 سپتامبر + ویدئو

به مناسبت سالگرد حادثه 11 سپتامبر + ویدئو

حادثه 11 سپتامبر

روز 11 سپتامبر سال 2011 برخورد سه هواپیمای مسافربری با برجهای دوقلوی تجارت جهانی آمریکا و پنتاگون دنیا را  مبهوت کرد و تبدیل شد به مهمترین خبر در چند روز آینده در سراسر دنیا.
این حادثه ظرف 200 سال گذشته در ایالات متحده بی سابقه اعلام شد زیرا در آن سالها نه تنها حمله ای به خاک آمریکا انجام نشده بود بلکه تهدید مهمی هم در میان نبود.
آمریکا در کمتر از یک ساعت در 11 سپتامبر بیش از یک دهم جنگ ده ساله ویتنام کشته داد. در همان ساعات اولیه به دلیل نفوذ ارکان لابی صهیونیسم در جامعه آمریکا اولین تیرهای اتهام به سمت مسلمانان و اعراب نشانه رفت. جرج بوش مسلمانان را متهم ساخت و 11 سپتامبر را ” آغاز مجدد جنگهای صلیبی” نامید.
پس از آن دولت آمریکا با این استدلال که مورد تهاجم عملیات تروریستی قرار گرفته، دفاع را حق خود دانست و اذهان عمومی را برای تهاجم نظامی به افغانستان و عراق آماده کرد.

برجهای تجارت جهانی آمریکا

 

نومحافظه کاران عامل حادثه 11 سپتامبر بودند 

دکتر کوین برت تحلیل گر مسائل سیاسی و از منتقدان برجسته “جنگ علیه ترور”و استاد دانشگاه های سان فرانسیسکو و ویسکونسین در مقاله ای نوشت خود نو محافظه کاران اعتراف دارند که آنها عامل این حادثه تروریستی بوده اند.
او می نویسد:
” همانطور که سیزدهمین سالگرد جنایات سپتامبر 2001 نزدیک می شود ، نو محافظه کاران از پشت بام فریاد میکشند – و اقرار می کنند که آنها عاملان واقعی عملیات پرچم دروغین 11 سپتامبر بودند.
هر سال در این زمان، نو محافظه کاران، یک سری ترفندها و حقه های روابط عمومی که برای بزرگنمایی ترس از “اسلام رادیکال” و تقویت داستان فروپاشیده 11 سپتامبر طراحی شده را هماهنگ و تبلیغ می کنند. اما کمپین تبلیغاتی امسال چنان شدید است که نشان دهنده یک اعتراف ضمنی است: نوکان ها می دانند که حقیقت در مورد عملیات 9/11، به آرامی در حال نزدیک شدن به آنها است. به طوری که آنها با استیصال در تلاشند آتش در حال مرگ به اصطلاح “جنگ علیه ترور” را همچنان روشن نگه دارند، تا این افسانه را که مسلمانان (و نه صهیونیست های نومحافظه کار) در سال 2001 به امریکا حمله کردند، در حالت فعلی حفظ کنند.
هنگامی که یک شخص هیستریک بیش از حد سخت تلاش می کند شخص دیگری را مقصر جنایتی نشان دهد، آن شخص تقریبا به طور قطع مجرم واقعی است. همانطور که نئوکان ها خیلی سخت تلاش می کنند اسلام را عامل حادثه 11 سپتامبر و به طور کلی”تروریسم” معرفی کنند، هیستری( هیجان و استرس) آنها ندانسته مجرمیت خود آنها را نشان می‌دهد.
امسال، داد و فریاد های نئو محافظه کاران که مجرمیت خود آنها را در حادثه 11آشکار می سازد، گوش خراش است. هر جا که شما به رسانه های جریان اصلی تحت سلطه صهیونیست ها نگاه می کنید، برخی از نومحافظه کاران داستان مسخره ای در مورد “تهدید تروریستی اسلامی” را با آب و تاب بیان می کنند – و آن را به سالگرد حادثه 11 سپتامبر گره می‌زنند.


این داستان ساختگی مضحک،که توسط نئوکان ها در فاکس نیوز درج شده و سپس توسط بقیه رسانه ها اقتباس شده را در نظر بگیرید :

11 هواپیمای جت گمشده لیبی ممکن است روز 11سپتامبر 2014 به ایالات متحده آمریکا حمله کنند. داستان اصلی فاکس نیوز به نقل از یک مقام نامعلوم و احتمالا خیالی دولت ایالات متحده می گوید: “تعدادی از خطوط هوایی تجاری در لیبی گم شده است . ما از حادثه 11 سپتامبر متوجه شدیم که با هواپیماهای ربوده شده چه اتفاقی می تواند بیفتد.”
نقل قول معنایی ندارد. اگر خطوط هوایی تجاری لیبی توسط تروریست ها به سرقت رفته باشد، آنها پرواز تجاری نخواهند داشت، و در نتیجه نمی توانند ربوده شوند. علاوه بر این، هواپیماهای تجاری (از دیدگاه نظامی) بزرگ، کند، و ردگیری آن و در صورت لزوم سرنگونی آن آسان است.
بیش از یک دهه قبل از حادثه 11 سپتامبر، همه صدها هواپیماهای تجاری آمریکایی که از مسیرخود منحرف شدند در حدود ده دقیقه توسط یک هواپیمای جنگنده ردیابی شدند به جز چهار پرواز ظاهرا ربوده شده 11سپتامبر 2001. به ما گفتند که آن هواپیماهای عظیم “ربوده شده”، در آسمان امریکا به مدت نزدیک به دو ساعت بدون این که اذیت شود به آرامی حرکت می کردند، در حالی که به جت های جنگنده دستور داده شده بود به جای دفاع از واشنگتن بر فراز اقیانوس اطلس پرواز کنند و بی هدف دور بزنند.
این تفکر که هواپیماهای تجاری لیبی می تواند امریکا را تهدید کنند مضحک است. این داستان فانتزی بیمار خیالپردازی برخی از شرکت های روابط عمومی نومحافظه کار است. هدف این است که افسانه “تهدید ترور اسلام رادیکال ” ، تقویت شود.
این فقط فاکس نیوز نیست که با استرس و هیجان ترور ماه سپتامبر را با آب و تاب تبلیغ می کند. نیوز مکس، که مانند فاکس نیوز ابزار تبلیغاتی نومحافظه کاران است، داستان تخیلی عجیب و غریبی با یک گروه دیگر نومحافظه کاران ، سازمان دیده بان قضایی ، در مورد همکاری القاعده و داعش برای حمله به ایالات متحده ازطریق خاک مکزیک، ساخته است. عنوان داستان نیوز مکس این طوراست: ” حمله تروریستی قریب الوقوع، هشدار در مرزهای ایالات متحده ” و این طور آغاز می شود: “حلقه های تروریستی داعش و القاعده در یک شهر مرزی مکزیک سرگرم انجام عملیات هستند و قصد دارند با خودروهای بمب گذاری شده و مواد منفجره به ایالات متحده حمله کنند. ”
این داستان فقط دروغین و تخیلی نیست. بلکه کاملا غیرمعقول است. به نظر می رسد که کسی در دفتر نومحافظه کاران در جایی، در مصرف قرص های” تخیل زا” اوردوز کرده است.
داستان تخیلی “11 هواپیمای جت لیبی” و “مهاجمان تکفیری مکزیکی” (مانند سر بریدن دروغین عوامل موساد به عنوان روزنامه نگار) تنها نمونه های اخیر توهمات مسخره نو محافظه کاران برای سر پوش گذاشتن بر حادثه 11 سپتامبر است. آنها تقریبا 13 سال است که این حکایات خیالی را به صورت منظم می سازند ، که فقط چند دقیقه پس از حمله به مرکز تجارت جهانی آغاز شد ، هنگامی که بازیگری به نام ” هارلی” – که به وضوح توسط عاملان حادثه اجیر شده بود – این داستان مضحک  را به راه انداخت که تخریب انفجاری ساختمان ها نتیجه برخورد تصادفی هواپیما و آتش سوزی نسبتا کوچک ناشی از سوخت اندک جت بود.

اگرچه نومحافظه کاران صهیونیست افراطی ده ها بار دروغ گفته اند – و دروغ های آنها به مرگ بیش از یک میلیون مردم بی گناه منجر شده است – آنها هنوز بخاطر جنایات خود علیه بشریت محاکمه نشده اند. بنابراین آنها برای ادامه دادن به کشتار به دروغگویی ادامه می دهند… و دروغ های آنها تندتر و افراطی تر می شود زیرا آنها برای فرار از محاکمه بخاطر سوء رفتارهای گذشته خود، ” رو به جلو فرار می کنند”.

 در کلیپ زیر توضیحاتی داده شده که ساختگی بودن این حادثه را تا حدی نمایان میکند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme